SLUŽBY PRO PRONAJÍMATELE

Vlastníte nemovitost a rozhodli jste se ji pronajímat?

Využijte služeb realitních makléřů RE/MAX, kteří vám zajistí profesionální služby včetně právních aspektů tak, aby vše proběhlo k vaší spokojenosti. Ušetří vám tak stresující a časově náročné situace, které jsou s celým procesem spojené.

1.Prohlídka nemovitosti

Je základem pro profesionální servis. Při nastavení ceny nájmu hraje roli i její okolí, občanská vybavenost, doprava a aktuální ceny v dané lokalitě.

2.Příprava nemovitosti k pronájmu

Pomůže rychlejšímu nalezení vhodného nájemce. Náš realitní makléř vám pomůže připravit vše od fotografování až po konkrétní nabídku nemovitosti.

3.Uzavření zprostředkovatelské smlouvy

Chrání vás a zajišťuje serióznost průběhu transakce, obsahuje dohodnuté podmínky a opravňuje makléře nemovitost nabízet.

4.Zpracování prezentace vaší nemovitosti

Zahrnuje kompletní popis vaší nemovitosti včetně technického stavu, fotodokumentace, půdorysů a dalších informací.

5.Zalistování do nabídky nabízených nemovitostí

V systému RE/MAX je první podmínkou pro efektivní nabídku a další prezentaci nemovitosti.

6.Marketing nemovitosti

Příprava na míru sestavené inzerce, inzerce na internetu a dalších promočních aktivit pomůže našemu makléři urychlit pronájem vaší nemovitosti.

7.Prohlídky nemovitosti

Prohlídku nemovitosti potenciálními zájemci zrealizuje náš makléř, který tím šetří váš čas a soukromí. Navíc dokáže předem identifikovat vhodné zájemce o vaši nabídku.

8.Uzavření nájemní smlouvy

Je výsledkem práce makléře/realitní kanceláře, která zabezpečí odpovídající právní služby tak, aby byly ošetřeny kompletní podmínky smluvního vztahu.

9.Předání nemovitosti k pronájmu

Dochází k němu za účasti našeho makléře. Ten pro vás připraví předávací protokol, kde se zaznamená stav nemovitosti a stavy měřidel energií.