REZERVACE

Cena:                               2 000 000 CZK / za nemovitost

Hypotéka:                       Splátka od 5 747 Kč/měsíc

Poznámka k ceně:        Včetně provize a právních služeb RK

Upozornění:                   Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího                                               na základě jím zvolených kritérií.

Poloha objektu / Užitná plocha:          Samostatný / 100 m²

Číslo zakázky:                ID 023-NP05979

Chalupa k rekreaci na klidném místě Rakovnické pahorkatiny

Hledáte klid k odpočinku a rekreaci? Máme pro vás chalupu ve vsi, kde končí silnice. Do lesa na procházky, houby nebo na kolo je to kousek. Rybníků ke koupání je v okolí také dostatek. No a z Prahy, Plzně, Mostu či Varů je to hodinka cesty. A pro případ oslavy se zde na posteli vyspí až 12 osob.


Chalupa je zděná, se sedlovou střechou a malým sklípkem. V přízemí domu najdeme dva pokoje, kuchyň a koupelnu s vanou a se splachovacím záchodem a technickou místnost. V podkroví jsou dva pokoje, prostorná chodba nad schodištěm a půda. Rozvod vody je z vlastní studny, teplou vodu ohřívá bojler. Zavedená elektřina je jak na 220, tak na 380 V. Vytápění je řešeno lokálními kamny nebo el. přímotopy. Odpad je sveden do jímky. 

Celý pozemek je oplocen, je o rozloze 440 m2 a vjezd je situován přímo z ulice. Zahrada je spíše rovinatá, udržovaná, s ovocnými stromy a keři. U chalupy je zpevněné venkovní sezení a zděný gril.


Chalupu najdeme v klidné obci Kůzová, bez občanské vybavenosti. Do obce Čistá, kde najdete veškerou občanskou vybavenost, je to pěšky po zelené turistické značce 4 km a autem 6 km. Obcí prochází i cyklostezka do Jesenice a Kralovic.

Cena:                                                1 690 000 CZK / za nemovitost

Poznámka k ceně:                      včetně provize a právních služeb

Poloha objektu:                                               Jesenice, Plzeňská 31 

Užitná plocha:                                                                             288 m²

Celková plocha pozemku:                                                        491 

Hypotéka:                                              Splátka od 4 856 Kč/měsíc

Prodej bývalé restaurace v Jesenici u Rakovníka

Rádi by jste podnikali v centru města? Pak je tu nabídka prodeje bývalé restaurace v Jesenici u Rakovníka. Objekt je po rekonstrukci možné využívat jak k trvalému bydlení, tak provozovat různé podnikatelské záměry (restaurace, autodílna, truhlárna, bytový dům). 

DŮM: Jedná se o podsklepený dům s uzavřeným dvorem a krásnou stodolou. Nachází se na hlavní třídě města Jesenice 150 m jižně od náměstí. V minulosti sloužil jako restaurace, bar a zahradní restaurace. Ve druhém podlaží se nachází byt o velikosti 4+1 a nad nim otevřená půda s možností další vestavby. Dům je napojen na vodovodní řád a veřejnou kanalizaci a je určen k rekonstrukci. Střechou do domu zatéká a strop mezi půdou a prvním patrem je částečně provalen. 

POZEMEK: pozemková parcela (zastavěná plocha a nádvoří) je o celkové výměře 491 m2 a je rovinatá s vlastním vjezdem přímo z ulice. 

LOKALITA: Město Jesenice se nachází 20 km západně od Rakovníka na hlavním silničním tahu Plzeň - Most. V Jesenici najdeme veškerou občanskou vybavenost, železniční a autobusová spojení nejen do okresního města Rakovník.