NEMOVITOSTI NA PRODEJ

PRODEJ DOMU 4 + 1 POSTOLOPRTY, 149 M2

3 000 000,- Kč

Rádi byste hned bydleli a nemáte dostatek financí na rekonstrukci?
Pak je tu pro Vás tento dům, kde je vše sice staršího data, ale plně funkční a využitelné. Najdou se sice drobné opravitelné závady, ale ty je možné řešit po nastěhování, stejně tak jako případnou rekonstrukci. V suterénu je situována garáž s vjezdem přímo z ulice a na ní je napojena dílna. Hlavní vstup do domu je v prvním nadzemním podlaží, kde je chodba se schodištěm do dalšího patra, obývací pokoj s terasou, kuchyně s jídelnou, WC, spíž, kotelna, dílnička a další technické místnosti. Ve druhém nadzemním podlaží jsou 2 ložnice, koupelna s WC a balkon. Vytápění je řešeno ústředním topením a kotlem na plyn, ohřev vody el. bojlerem. Pozemek je svažitý s rovinatou částí, celková výměra činí 657 m2.

PRODEJ BYTU 2 + KK MUTĚJOVICE, 48 M2

1 990 000,- Kč

Rádi byste bezbariérový, nově zrekonstruovaný byt bez dalších investic a rovnou k nastěhování? Pak se podívejte na tento byt 2+kk o užitné ploše 48 m2 v 1. nadzemním podlaží v centru obce Mutějovice.

Bytová jednotka stejně jako celý bytový dům je po celkové rekonstrukci. Vše je zcela nové a nepoužívané. Dispozice bytu: vstupní chodbička, obývací pokoj s kuchyňskou linkou, 1x ložnice, koupelna a WC. K bytu vyhrazeno parkovací stání. K využití je také zatravněná plocha a venkovní kryté posezení s grilem. 

PRONÁJEM BYTU 2 + KK RAKOVNÍK, ŠAMOTKA,

Nabízím pronájem zcela nového bytu o velikosti 2+kk a ploše 40 m2, který se nachází ve 2. patře třípodlažního domu v Rakovníku - Šamotce. Součástí bytu je balkon, k bytu dále náleží jedno parkovací stání a zděný sklep. Byt je vybaven kuchyňskou linkou se sporákem, ledničkou, a pračkou. Dům je v letošním roce dostavěn a zkolaudován, energetická náročnost budovy B - velmi úsporná.

PRODEJ RD 4+KK PŘÍČINA   800 000, -Kč

Nabízíme k prodeji dům k celkové rekonstrukci v blízkosti centra obce Příčina u Rakovníka. Jedná se o menší dvoupodlažní objekt se sedlovou střechou. Na rekonstrukci domu je vyhotovena projektová dokumentace a s rekonstrukcí objektu se již započalo. Okna jsou vyměněna za plastová a je vystavěn nový komín. V prvním podlaží je naprojektován obývací pokoj s kuchyní, chodba, koupelna, WC a schodiště. V podkroví potom 3 pokoje.

REZERVOVÁNO

PRODEJ BYTU 2 + KK RAKOVNÍK, OTTOVA ul., 

3 250 000,- Kč

Nabízíme k prodeji byt 2+KK o užitné ploše 55 m2 v 1. NP bytového domu v Ottově ulici nedaleko centra města Rakovník.

Bytová jednotka i dům je cca 5 let po rekonstrukci. Dispozičně vstupní chodbička, kuchyně, obývací pokoj, ložnice, WC s koupelnou. 

PRODEJ GARÁŽE RAKOVNÍK, ŠKOLNÍ ul.,

580 000,- Kč

Nabízím k prodeji letos zrekonstruovanou garáž ve Školní ulici v Rakovníku. Do garáže je zavedena elektřina s elektroměrem uvnitř (osvětlení a zásuvka). Garáž stojí na vlastním pozemku. Na dřevěných dvoukřídlých vratech je umístěn přídavný zámek. Podlaha je betonová, vjezd do garáže v rovině. Střešní krytina plechová. 


PRODÁNO 12/2022

PRODEJ STAVEBNÍ PARCELY KARLOVY VARY                CENA: 2 950 000,- Kč

Rádi byste si postavili dům na klidném místě nedaleko centra Karlových Varů a nechcete stavět v satelitu? Teď máte tuto možnost na samém konci Staré Role, u lesa a cyklostezky směrem na Novou Roli. Přímo na pozemku se nachází vodovodní přípojka, přípojka elektřiny. ČOV je již instalována. Také je pro tento pozemek připravena projektová dokumentace. PRODEJ BYTU 3+1 82M2 S GARÁŽÍ SLABCE - 2,1 mil. Kč

Nabízíme k prodeji byt 3+1 o užitné ploše 82 m2 v 2. NP a garáže v suterénu bytového domu.

Bytová jednotka je v dobrém stavu, některé části bytu jsou před rekonstrukcí. Dispozičně vstupní chodbička, kuchyně, Obývací pokoj s lodžií, 2x ložnice, WC, koupelna a spíž. 

PRODÁNO 11/2022

PRODEJ CHATY U M. LÁZNÍ 1 390 000,-Kč

Hledáte nemovitost k rekreaci? Pak se podívejte na tento dřevěný dům z 80tých let v malé obci Milhostov ve Slavkovském lese u Mariánských Lázní. Jedná se o celodřevěný dům, částečně podsklepený a zateplený, s betonovou podezdívkou a sedlovou střechou. V přízemí domu najdeme vstupní chodbičku s dřevěným schodištěm do podkroví, obývací pokoj propojený s kuchyní, a WC. V obývacím pokoji je krb, ve kterém oheň ohřívá výměník propojený s ústředním topením. 

PRODÁNO 9/2022

PRODEJ CHATY LEVOUSY CENA

1 990 000,- Kč

Máte rádi přírodu, koupání, houbaření, výlety pěšky nebo na kole a rádi byste ihned plnohodnotně využívali rekreační objekt ke svým aktivitám? Podívejte se na tento dům u řeky Ohře nedaleko Libochovic.


PRODÁNO 6/2022

 PRODEJ  VILY ČISTÁ       CENA: 3 200 000,- Kč

Jedná se o samostatně stojící vilu se dvěma bytovými jednotkami o velikosti cca 80 m2. Dům je celý podsklepen, střecha stanová, pokryta eternitovými šablonami, v podkroví je možnost další vestavby. Každý z bytů má vlastní koupelnu a WC. Zdivo a střešní trámy jsou zachovalé, vše ostatní je však určeno k rekonstrukci. Pozemek kolem domu je o výměře  1 175 m2. Pokud byste rádi pozemek větší, lze k domu dále dokoupit sousední pozemky p. č. 237/2 o výměře 986 m2 a p. č. 237/1 o výměře      1 352 m2. 

PRODÁNO 7/2022

PRODEJ VILY TEPLICE 

Líbí se vám architektura třicátých let? Pak právě pro vás máme k prodeji 3/4 podílů vlastní vily architekta Reinholda Blaschkeho z roku 1930. Vila se nachází v blízkosti Janáčkových sadů v Teplicích a poskytuje výhledy nejen na lázeňské domy v sadech České armády, Teplické historické centrum, hvězdárnu či Doubravskou horu, ale také např. na Komáří hůrku, Bouřňák v Krušných horách a Milešovku v Českém středohoří. V blízkosti vily se také nachází dětské hřiště, pohádkový les, botanická zahrada, Písečný vrch... 

Bližší info zde:

PRODÁNO 5/2022

PRODEJ DOMU ČISTÁ      CENA: 1 100 000,- Kč

Nabízíme k prodeji dům k celkové rekonstrukci v blízkosti centra obce Čistá u Rakovníka. V prvním podlaží se nachází bývalý obchod, ve druhém byt o 3 místnostech a v podkroví je možnost další půdní vestavby. Dům Je částečně podsklepen a přiléhá k němu stodola, která může po rekonstrukci sloužit jako dílny, garáže či další bytové jednotky.                      


PRODÁNO 03/2022

Prodej domu Horní Podluží

Máte rádi přírodu, koupání, houbaření, lyže, výlety pěšky nebo na kole? Podívejte se na tento dům v Horním Podluží v Lužických horách.
Dům a pozemek nabízí výhledy do všech světových stran. 

PRODÁNO V AUKCI S NAVÝŠENÍM + 412 000,- Kč

Hodnocení: 10
Text: Naprosto korektní a otevřené jednání, ochota pomoci se všemi dotazy, profesionální přístup.


Prodej domu v obci Drahouš

Pokud máte rádi klid, nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Drahouš. Obec není veliká, ale najdete tu i restauraci, na návsi kostelík a rybníček, a nově vzniklý minipivovar. Do lesa na procházky, houby nebo na kolo je to kousek. Rybníků ke koupání je v okolí také dostatek. 

PRODÁNO 1/2022

Hodnoceni: 10
Příjemné jednání, ochota, nasazení 1000%.

Chalupa k rekreaci na klidném místě Rakovnické pahorkatiny

Hledáte klid k odpočinku a rekreaci? Máme pro vás chalupu ve vsi, kde končí silnice. Do lesa na procházky, houby nebo na kolo je to kousek. Rybníků ke koupání je v okolí také dostatek. No a z Prahy, Plzně, Mostu či Varů je to hodinka cesty. 

PRODÁNO 2021

Hodnocení: 10
Text: Naprostá spokojenost a to od prvního kontaktu až po předání prodané nemovitosti s vyřízením veškerých "papírů".