NEMOVITOSTI NA PRODEJ

Prodej domu Horní Podluží

Máte rádi přírodu, koupání, houbaření, lyže, výlety pěšky nebo na kole? Podívejte se na tento dům v Horním Podluží v Lužických horách.
Dům a pozemek nabízí výhledy do všech světových stran. Na jižní stranu například na rozhlednu Jedlová nebo vrchol Malého Stožce.

Video: https://youtu.be/T8eKGR0whA0                                                  Pohled na H. Podluží: https://www.virtualne-obcemicr.cz/mapa_sekce-221                                     Stránky obce: https://www.hornipodluzi.cz/

PRODÁNO

PRODEJ DOMU MILHOSTOV CENA:   1 600 000, - Kč

Hledáte nemovitost k rekreaci? Pak se podívejte na tento dřevěný dům s betonovou podezdívkou a krbem z 80tých let v malé obci Milhostov ve Slavkovském lese u Mariánských Lázní. Nemovitost lze po rekonstrukci využívat k trvalému bydlení. Video: https://youtu.be/Z_CUcGWugMA
Podrobnosti naleznete v odkaze zde:

Prodej domu v obci Drahouš

Pokud máte rádi klid, nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Drahouš. Obec není veliká, ale najdete tu i restauraci, na návsi kostelík a rybníček, a nově vzniklý minipivovar. Do lesa na procházky, houby nebo na kolo je to kousek. Rybníků ke koupání je v okolí také dostatek. No a z Prahy, Plzně, Mostu či K. Varů je to autem hodinka cesty. 

Video: https://youtu.be/CWIxHHHW_bI

Další podrobnosti naleznete zde: