NEMOVITOSTI NA PRODEJ

 PRODEJ  VILY ČISTÁ       CENA: 3 200 000,- Kč

Jedná se o samostatně stojící vilu se dvěma bytovými jednotkami o velikosti cca 80 m2. Dům je celý podsklepen, střecha stanová, pokryta eternitovými šablonami, v podkroví je možnost další vestavby. Každý z bytů má vlastní koupelnu a WC. Zdivo a střešní trámy jsou zachovalé, vše ostatní je však určeno k rekonstrukci. Pozemek kolem domu je o výměře  1 175 m2. Pokud byste rádi pozemek větší, lze k domu dále dokoupit sousední pozemky p. č. 237/2 o výměře 986 m2 a p. č. 237/1 o výměře      1 352 m2. Součet všech těchto parcel by v tom případě činil 3513 m2.    Bližší info zde:

PRODEJ STAVEBNÍ PARCELY KARLOVY VARY                  CENA: 2 950 000,- Kč

Rádi byste si postavili dům na klidném místě nedaleko centra Karlových Varů a nechcete stavět v satelitu? Teď máte tuto možnost na samém konci Staré Role, u lesa a cyklostezky směrem na Novou Roli. Přímo na pozemku se nachází vodovodní přípojka, přípojka elektřiny. Na ČOV je již vydané stavební povolení a je zakoupena. Také je pro tento pozemek připravena projektová dokumentace. Bližší info zde:

PRODEJ VILY TEPLICE 

Líbí se vám architektura třicátých let? Pak právě pro vás máme k prodeji 3/4 podílů vlastní vily architekta Reinholda Blaschkeho z roku 1930. Vila se nachází v blízkosti Janáčkových sadů v Teplicích a poskytuje výhledy nejen na lázeňské domy v sadech České armády, Teplické historické centrum, hvězdárnu či Doubravskou horu, ale také např. na Komáří hůrku, Bouřňák v Krušných horách a Milešovku v Českém středohoří. V blízkosti vily se také nachází dětské hřiště, pohádkový les, botanická zahrada, Písečný vrch... Bližší info zde:

REZERVOVÁNO

PRODEJ DOMU ČISTÁ      CENA: 1 100 000,- Kč

Nabízíme k prodeji dům k celkové rekonstrukci v blízkosti centra obce Čistá u Rakovníka. V prvním podlaží se nachází bývalý obchod, ve druhém byt o 3 místnostech a v podkroví je možnost další půdní vestavby. Dům Je částečně podsklepen a přiléhá k němu stodola, která může po rekonstrukci sloužit jako dílny, garáže či další bytové jednotky. PRODÁNO 03/2022

PRODEJ CHATY MILHOSTOV CENA:   1 600 000, - Kč

Hledáte nemovitost k rekreaci? Pak se podívejte na tento dřevěný dům s betonovou podezdívkou a krbem z 80tých let v malé obci Milhostov ve Slavkovském lese u Mariánských Lázní. Nemovitost lze po rekonstrukci využívat k trvalému bydlení. Video: https://youtu.be/Z_CUcGWugMA
Prodej domu Horní Podluží

Máte rádi přírodu, koupání, houbaření, lyže, výlety pěšky nebo na kole? Podívejte se na tento dům v Horním Podluží v Lužických horách.
Dům a pozemek nabízí výhledy do všech světových stran. 

PRODÁNO V AUKCI S NAVÝŠENÍM + 412 000,- Kč

Hodnocení: 10
Text: Naprosto korektní a otevřené jednání, ochota pomoci se všemi dotazy, profesionální přístup.


Prodej domu v obci Drahouš

Pokud máte rádi klid, nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Drahouš. Obec není veliká, ale najdete tu i restauraci, na návsi kostelík a rybníček, a nově vzniklý minipivovar. Do lesa na procházky, houby nebo na kolo je to kousek. Rybníků ke koupání je v okolí také dostatek. 

PRODÁNO 2022


Chalupa k rekreaci na klidném místě Rakovnické pahorkatiny

Hledáte klid k odpočinku a rekreaci? Máme pro vás chalupu ve vsi, kde končí silnice. Do lesa na procházky, houby nebo na kolo je to kousek. Rybníků ke koupání je v okolí také dostatek. No a z Prahy, Plzně, Mostu či Varů je to hodinka cesty. 

PRODÁNO 2021

Hodnocení: 10
Text: Naprostá spokojenost a to od prvního kontaktu až po předání prodané nemovitosti s vyřízením veškerých "papírů".