NEMOVITOSTI NA PRODEJ

PRODEJ chalupy k trv. bydlení Otěvěky - 2 900 000,- Kč

Nyní v nabídce tento dům na návsi obce Otěvěky. Vstup do domu je řešen přes suterén, kde je také kotelna, studna a další technické zázemí. Do obytných částí domu se poté vstupuje po schodišti kolem terasy. V prvním nadzemním podlaží je situována kuchyň s jídelnou, koupelna s WC, obývací pokoj a ložnice. Ve druhém nadzemním podlaží, do kterého vyjdeme po schodišti přímo z obývacího pokoje, najdeme dva podkrovní pokojíky. Více info v inzerci přes odkaz níže:

PRODEJ STAV. POZEMKU 551 m2 Jesenice - 900 000,- Kč

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o velikosti 551 m2 v Jesenici u Rakovníka. Bližší info najdete přes odkaz níže:

PRODEJ STAV. POZEMKU 1307 m2 RUDA - 2 800 000 Kč

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o velikosti 1307 m2 v obci Ruda u Nového Strašecí. Více informací v inzerci níže:

REZERVOVÁNO

PRODEJ DOMU 4 + 1 POSTOLOPRTY, 149 M2

2 500 000,- Kč

Rádi byste hned bydleli a nemáte dostatek financí na rekonstrukci?
Pak je tu pro Vás tento dům, kde je vše sice staršího data, ale plně funkční a využitelné. Celková výměra je 657 m2. Více info přes odkaz níže:REZERVOVÁNO

PRODEJ BYTU 2 + KK MUTĚJOVICE, 48 M2

1 890 000,- Kč

Rádi byste bezbariérový, nově zrekonstruovaný byt bez dalších investic a rovnou k nastěhování? Pak se podívejte na tento byt 2+kk o užitné ploše 48 m2 v 1. nadzemním podlaží v centru obce Mutějovice.

Více info v inzerci přes odkaz níže:

REZERVOVÁNO

PRODEJ BYTU 2 + 1 RAKOVNÍK, OTTOVA ul., 

2 800 000,- Kč

Nabízíme k prodeji byt 2+1 o užitné ploše 55 m2 v 1. NP bytového domu v Ottově ulici nedaleko centra města Rakovník. Bytová jednotka i dům je cca 5 let po rekonstrukci. Dispozičně vstupní chodbička, kuchyně, obývací pokoj, ložnice, WC s koupelnou. Více info v odkaze níže:

PRODÁNO 8/2023

PRODEJ RD 4+KK PŘÍČINA 800 000, -Kč

Nabízíme k prodeji dům k celkové rekonstrukci v blízkosti centra obce Příčina u Rakovníka. Jedná se o menší dvoupodlažní objekt se sedlovou střechou. Na rekonstrukci domu je vyhotovena projektová dokumentace a s rekonstrukcí objektu se již započalo. 


PRODÁNO 2/2023

PRODEJ GARÁŽE RAKOVNÍK, ŠKOLNÍ ul.,

580 000,- Kč

Nabízím k prodeji letos zrekonstruovanou garáž ve Školní ulici v Rakovníku. Do garáže je zavedena elektřina s elektroměrem uvnitř (osvětlení a zásuvka). Garáž stojí na vlastním pozemku. Na dřevěných dvoukřídlých vratech je umístěn přídavný zámek. Podlaha je betonová, vjezd do garáže v rovině. Střešní krytina plechová. 


PRODÁNO 12/2022

PRODEJ BYTU 3+1 82M2 S GARÁŽÍ SLABCE - 2,1 mil. Kč

Nabízíme k prodeji byt 3+1 o užitné ploše 82 m2 v 2. NP a garáže v suterénu bytového domu.

Bytová jednotka je v dobrém stavu, některé části bytu jsou před rekonstrukcí. Dispozičně vstupní chodbička, kuchyně, Obývací pokoj s lodžií, 2x ložnice, WC, koupelna a spíž. 

PRODÁNO 11/2022

PRODEJ CHATY U M. LÁZNÍ 1 390 000,-Kč

Hledáte nemovitost k rekreaci? Pak se podívejte na tento dřevěný dům z 80tých let v malé obci Milhostov ve Slavkovském lese u Mariánských Lázní. Jedná se o celodřevěný dům, částečně podsklepený a zateplený, s betonovou podezdívkou a sedlovou střechou. V přízemí domu najdeme vstupní chodbičku s dřevěným schodištěm do podkroví, obývací pokoj propojený s kuchyní, a WC. V obývacím pokoji je krb, ve kterém oheň ohřívá výměník propojený s ústředním topením. 

PRODÁNO 9/2022

PRODEJ CHATY LEVOUSY CENA

1 990 000,- Kč

Máte rádi přírodu, koupání, houbaření, výlety pěšky nebo na kole a rádi byste ihned plnohodnotně využívali rekreační objekt ke svým aktivitám? Podívejte se na tento dům u řeky Ohře nedaleko Libochovic.


PRODÁNO 6/2022

 PRODEJ  VILY ČISTÁ       CENA: 3 200 000,- Kč

Jedná se o samostatně stojící vilu se dvěma bytovými jednotkami o velikosti cca 80 m2. Dům je celý podsklepen, střecha stanová, pokryta eternitovými šablonami, v podkroví je možnost další vestavby. Každý z bytů má vlastní koupelnu a WC. Zdivo a střešní trámy jsou zachovalé, vše ostatní je však určeno k rekonstrukci. Pozemek kolem domu je o výměře  1 175 m2. Pokud byste rádi pozemek větší, lze k domu dále dokoupit sousední pozemky p. č. 237/2 o výměře 986 m2 a p. č. 237/1 o výměře      1 352 m2. 

PRODÁNO 7/2022

PRODEJ VILY TEPLICE 

Líbí se vám architektura třicátých let? Pak právě pro vás máme k prodeji 3/4 podílů vlastní vily architekta Reinholda Blaschkeho z roku 1930. Vila se nachází v blízkosti Janáčkových sadů v Teplicích a poskytuje výhledy nejen na lázeňské domy v sadech České armády, Teplické historické centrum, hvězdárnu či Doubravskou horu, ale také např. na Komáří hůrku, Bouřňák v Krušných horách a Milešovku v Českém středohoří. V blízkosti vily se také nachází dětské hřiště, pohádkový les, botanická zahrada, Písečný vrch... 

Bližší info zde:

PRODÁNO 5/2022

PRODEJ DOMU ČISTÁ      CENA: 1 100 000,- Kč

Nabízíme k prodeji dům k celkové rekonstrukci v blízkosti centra obce Čistá u Rakovníka. V prvním podlaží se nachází bývalý obchod, ve druhém byt o 3 místnostech a v podkroví je možnost další půdní vestavby. Dům Je částečně podsklepen a přiléhá k němu stodola, která může po rekonstrukci sloužit jako dílny, garáže či další bytové jednotky.                      


PRODÁNO 03/2022

Prodej domu Horní Podluží

Máte rádi přírodu, koupání, houbaření, lyže, výlety pěšky nebo na kole? Podívejte se na tento dům v Horním Podluží v Lužických horách.
Dům a pozemek nabízí výhledy do všech světových stran. 

PRODÁNO V AUKCI S NAVÝŠENÍM + 412 000,- Kč

Hodnocení: 10
Text: Naprosto korektní a otevřené jednání, ochota pomoci se všemi dotazy, profesionální přístup.


Prodej domu v obci Drahouš

Pokud máte rádi klid, nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Drahouš. Obec není veliká, ale najdete tu i restauraci, na návsi kostelík a rybníček, a nově vzniklý minipivovar. Do lesa na procházky, houby nebo na kolo je to kousek. Rybníků ke koupání je v okolí také dostatek. 

PRODÁNO 1/2022

Hodnoceni: 10
Příjemné jednání, ochota, nasazení 1000%.

Chalupa k rekreaci na klidném místě Rakovnické pahorkatiny

Hledáte klid k odpočinku a rekreaci? Máme pro vás chalupu ve vsi, kde končí silnice. Do lesa na procházky, houby nebo na kolo je to kousek. Rybníků ke koupání je v okolí také dostatek. No a z Prahy, Plzně, Mostu či Varů je to hodinka cesty. 

PRODÁNO 2021

Hodnocení: 10
Text: Naprostá spokojenost a to od prvního kontaktu až po předání prodané nemovitosti s vyřízením veškerých "papírů".