HORNÍ PODLUŽÍ

Prohlídky nemovitosti se budou konat v neděli 17. října 2021 od 13:00 hod.

Fotky:

PRAVIDLA AUKCE ZDE:

Máte rádi přírodu, koupání, houbaření, lyže, výlety pěšky nebo na kole? Podívejte se na tento dům v Horním Podluží v Lužických horách.

Dům:

Jedná se o smíšenou stavbu se sedlovou střechou, podkrovím a kůlnami. V přízemí domu najdeme vstupní chodbičku s dřevěným schodištěm do podkroví, obývací pokoj, kuchyň, WC, koupelnu a kůlny. V obývacím pokoji jsou krbová kamna. Stropy jsou obloženy dřevěnými palubkami. Voda do domu je zavedena z vodovodního řádu a odpad sveden do kanalizace.

V podkroví najdeme půdu a pokoj, je zde možnost další půdní vestavby. Půdorys základní části domu je cca 65 m2. Střecha a komín je cca 6 let po rekonstrukci. Dům je situován do horní části parcely a je ho možné po rekonstrukci užívat jak k rekreaci, tak k trvalému bydlení.

Pozemek:

Pozemek se nachází na samém okraji obce a jeho celková plocha je 753 m2. Na pozemek lze po úpravě zajet z jižní a západní strany autem přímo z ulice. Dům a pozemek nabízí výhledy do všech světových stran. Na jižní stranu například na rozhlednu Jedlová nebo vrchol Malého Stožce.

Obec:

V obci najdeme železniční stanici se spojením do 4 různých směrů a autobusové spojení do Varnsdorfu, Chřibské a Rumburku. Prochází zde několik cyklostezek, a do SKI areálu je to necelý 1 km. Jako cíl výletů můžeme využít nedalekou rozhlednu Jedlová, Malý Stožec s jeskyní Komora a zříceninu hradu Tolštejn (vše do 5km). Autem je to do Jetřichovic, Rumburku, Varnsdorfu či Krásné Lípy do 5 minut. Zde také najdeme veškerou občanskou vybavenost.